ADCC MOLDOVA OPEN Championship - Rezultatele Oficiale


Data și locul :

Mai, 31,2014 mun.Chișinău,Republica Moldova
str.Andrei Doga 22, Sala de Sport a U.S.E.F.S
(Universitatea de Stat de Educație Fizică și Sport)



Girls: -30kg.(11-12yrs)

1.      Bernicova Iulia (Bushinkan-PMR)

2.      Russineac Daria (Bushinkan-PMR)

Kids: -25kg.(7-8yrs)

1.      Starodubțev Maxim (Octagon-Team)

2.      Duminică David (Ceadir-Cuvet Team)

3.      Capitan Vadim (Octagon-Team)

Kids: -30kg.(7-8yrs)

1.      Lozovan Maxim (Octagon-Team)

2.      Bordea Daniel (Se-An-Do Team)

3.      Moraru Andrian (Se-An-Do Team)

Kids: -30kg.(9-10yrs)

1.      Culeac Vladislav (Bushinkan-PMR)

2.      Terzi Maxim (Ceadir-Cuvet Team)

3.      Dulev Andrei (Ceadir-Cuvet Team)

Kids: -35kg.(9-10yrs)

1.      Ochișor Stanislav (Se-An-Do Team)

2.      Bogdanov Fiodor (Ceadir-Cuvet Team)

3.      Tomșa Timotei (Se-An-Do Team)

Kids: -40kg.(9-10yrs)

1.      Neceporuk Egor (Combat Sambo Tiraspol-Team)

2.      Malcov Vladislav (Bushinkan-PMR)

3.      Britman Dumitru (Bushido-Team)

Kids: -36kg.

1.      Cernețchii Eugeniu (Combat Sambo Tiraspol-Team)

2.      Jelezoglo Ilie (Ceadir-Cuvet Team)

3.      Malencov Constantin (Ceadir-Cuvet Team)

Kids: -40kg.

1.      Curdoglo Ilie (Ceadir-Cuvet Team)

2.      Cîvîrjic Eugen (Ceadir-Cuvet Team)

Kids: -45kg.

1.      Secrieru Felicia (Se-An-Do Team)

2.      Probatov Arteom (Combat Sambo Tiraspol-Team)

3.      Popov Alexei (Octagon-Team)

Kids: -50kg.

1.      Calencovski Dumitru (Samum-Team)

2.      Crainov Alex

3.      Calendji Iulia (Ceadir-Cuvet Team)

Juniors: -55kg.

1.      Ananean Vaghe (Samum-Team)

2.      Godea Maxim (Octagon-Team)

3.      Topal Sergiu (Ceadir-Cuvet Team)

Juniors: -65kg.

1.      Boboc Ionuț (Se-An-Do Team)

2.      Gelezoglo Alex (Ceadir-Cuvet Team)

3.      Trubaciov Vlad (Samum-Team)

Juniors: -70kg.

1.      Țurcan Constantin (Se-An-Do Team)

2.      Duca Artiom

3.      Cîvîrjic Vadim (Ceadir-Cuvet Team)

Juniors: -75kg.

1.      Oranciuc Vladislav (Bushinkan-PMR)

2.      Ceban Arteom ( Yeti Bjj-Team)

3.      Oglindă Cristian (Se-An-Do Team)

Juniors: -55kg.(17-18yrs)

1.      Trelea Sergiu (C.S.A-Team)

2.      Stratințchii Maxim (Bushinkan-PMR)

3.      Cocev Eugen (Ceadir-Cuvet Team)

Juniors: -60kg.(17-18yrs)

1.      Palancica Denis (C.S.A-Team)

2.      Ninicu Grigore (C.S.A-Team)

3.      Gorcea Bogdan

Juniors: -65kg.(17-18yrs)

1.      Lupu Gheorghe (C.S.A-Team)

2.      Trandafir Cristian (Se-An-Do Team)

3.      Russineak Daniil (Bushinkan-PMR)

Juniors: -70kg.(17-18yrs)

1.      Goian Vlad (C.S.A-Team)

2.      Ceban Roman

3.      Gaidarlîc Veaceslav (Ceadir-Cuvet Team)

Juniors: -83kg.(17-18yrs)

1.      Ciugureanu Eduard

2.      Lungu Valentin

3.      Leiciu Alexei (Ceadir-Cuvet Team)

Female: +60kg

1.      Tiron Anastasia (Octagon-Team)

2.      Marinova Olga ( Yeti Bjj-Team)

3.      Baboi Natalia (Bushinkan-PMR)

Beginners: -60kg.

1.      Bîrladeanu Pavel (Yeti Bjj-Team)

2.      Burlacu Dumitru (Octagon-Team)

3.      Karabadjac Valerii (Ceadir-Cuvet Team)

Beginners: -65kg.

1.      Chior Alex (Ceadir-Cuvet Team)

2.      Țurcanu Vlad (Octagon-Team)

3.      Zgurean Constantin (Octagon-Team)

Beginners: -70kg.

1.      Rujavinski Dumitru (Octagon-Team)

2.      Cebotari Ivan (Octagon-Team)

3.      Baciu Afanasie (Octagon-Team)

Beginners: -76kg.

1.      Pătrîniche Chiril (Octagon-Team)

2.      Rusnac Nikita (Octagon-Team)

3.      Gurzun Tudor (Se-An-Do Team)

Beginners: -83kg.

1.      Goian Alexandru (Samum-Team)

2.      Nacai Sergiu

3.      Marcu Mihai (Yeti Bjj-Team)

Beginners: -91kg.

1.      Cotea Cristian (C.S.A-Team)

2.      Diaur Dumitru (Octagon-Team)

3.      Apetri Alexandru (Octagon-Team)

Beginners: +100kg.

1.      Brînză Mircea (Octagon-Team)

2.      Caledji Nicolai (Ceadir-Cuvet Team)

3.      Marcu Ion (Octagon-Team)

Professsional: -65.9kg.

1.      Scubacevskii Arteom (Yeti Bjj-Team)

2.      Cojocaru Constantin (Octagon-Team)

Professsional: -76.9kg.

1.      Țaranu Pantelei (C.S.A-Team)

2.      Dombrovschii Igor (Octagon-Team)

3.      Pîntea Oleg (C.S.A-Team)

Professsional: -87.9kg.

1.      Bulgac Vasile

2.      Găină Alexandru (Octagon-Team)

3.      Lazarenco Veaceslav (Yeti Bjj-Team)

Professsional: -98.9kg.

1.      Dolidze Roman

2.      Bortnikov Kiril (Octagon-Team)

Professsional: +99kg.

1.      Dolidze Roman

2.      Cernega Roman (Octagon-Team)

Absolute division:

1.      Dolidze Roman

2.      Bortnikov Kiril (Octagon-Team)

Best Team:

1.     Octagon-Team

2.     Ceadir-Cuvet Team

3.     Se-An-Do Team.



Înregistrare și informații despre evenimen /contact:

Petrachi Eugeniu +37379991777

Website:www.adcc.md

E-mail:info@adcc.md

Facebook page: ADCC Moldova



Foto ADCC-Moldova Open Championship (click aici)

 Video ADCC-Moldova Open Championship:


Organizat de: ADCC EUROPE & ADCC MOLDOVA

Share:
Parteneri oficiali
 
mecc2

logo pach new one


 
Copyright © adcc.md ADCC Moldova