21102017

Copii: 7-8ani:

-24kg

  1. Sterpu Gabriel (Ungheni)
  2. Bordea Maia (SE-AN-DO)
  3. Croitoru Dan (SE-AN-DO)
-28kg

  1. Drobot Lucian (Ungheni)
  2. Drobot Laurentiu (Ungheni)
  3. Lazar Alexei (Ungheni)
-32kg

  1. Manole Svetoslav (Ungheni)
  2. Batir Egor (Bushido BJJ)
  3. Munteanu Kiril (Ungheni)
-36/40kg

  1. Dan Balan
  2. Mudritkii Alexandru (ONE-BJJ)
Copii: 9-10ani:

-24kg

  1. Bedros Stanislav (Lion Singera)
  2. Rosca Alexandru (Ungheni)
-28kg

  1. Burduja David (ONE-BJJ)
  2. Rotari Andrei (Bushido BJJ)
  3. Nicuta Igor (Bushido BJJ)
-32kg

  1. Bordea Daniel (SE-AN-DO)
  2. Besliu Catalin (Ungheni)
  3. Paduraru Nikita (Ungheni)
-36kg

  1. Rangu Samira (SE-AN-DO)
  2. Nacagutov Maxim (Burlacu BJJ)
  3. Niculcea Nikita (ONE-BJJ)
-40kg

  1. Belii Veaceslav (SE-AN-DO)
  2. Blanita Lucian (Ungheni)
+40kg

  1. Baghin David (Wolverine)
  2. Natinzon Vlad (ONE-BJJ)
Copii: 11-12ani:

-36kg

  1. Starodubtev Maxim (ONE-BJJ)
  2. Danail Valentin (SE-AN-DO)
  3. Corjevan Danil (Bushido BJJ)
-40kg

  1. Viscret Vladimir (SE-AN-DO)
  2. Robu Adrian (Lion Mereni)
  3. Braghin Nikita (Wolverine BJJ)
-45kg

  1. Mirzinco Florentin (SE-AN-DO)
  2. Trifan Alexandru (UFC-Straseni)
  3. Gorun Adrian (Bushido BJJ)
Copii: 13-14ani:

-45kg

  1. Racovita Eugen (Burlacu BJJ)
  2. Etco Leonard (UFC-Straseni)
  3. Barcari Alexandru (Lion Singera)
-50kg

  1. Bedros Vladislav (Lion Singera)
  2. Eamboglo Roman (Tiraspol)
  3. Bulgaru Constantin (UFC-Straseni)
-55kg

  1. Galeata Stanislav (Ungheni)
  2. Morozan Sergiu (Lion Singera)
  3. Petica Igor (SSRO-LTPS)
+55kg

  1. Neceporuc Egor (Tiraspol)
  2. Viscun Denis (SSRO-LTPS)
  3. Poleacov Nikita (SSRO-LTPS)
Juniori: 15-16ani:

-50kg

  1. Tugulea Oleg (SE-AN-DO)
  2. Mocanu Marin (Lion Singera)
  3. Cernetki Eugen (Tiraspol)
-55kg

  1. Scorpan Anatol (Burlacu-BJJ)
  2. Ciobanu Mihai (ONE-BJJ)
  3. Balan Anatol (ONE-BJJ)
-60kg

  1. Daniel Bunavremea (ONE-BJJ)
  2. Padurar Leonard (Bercut)
  3. Cires Mihai (Karat-Team)
-65kg

  1. Anton Sergiu ( UFC-Straseni)
  2. Stanca Vladimir (Karat-Team)
  3. Corcimari Stanislav (Burlacu BJJ)
-70kg

  1. Bulicanu Ion (Lion Mereni)
  2. Liudogovski Ghenadii (Tiraspol)
  3. Iacob Nicolai (SSRO-LTPS)
-75kg

  1. Verdes Dan (Bercut)
  2. Gologan Roman (Bercut)
  3. Capcanari Adrian (Bercut)
Fete: 15-16 ani 50kg

  1. Surdu Gabriela ( Se-an-Do)
  2. Purteanu Irina (ThaiBox)
  3. Casuneanu Madalina (Burlacu BJJ)
Fete: -16ani -55kg

  1. Rangu Marcela (ONE-BJJ)
  2. Cirlan Victoria (SSRO)
Fete:16 ani -65kg

  1. Jelihovschi Maria (SSRO)
  2. Zotova Xenia (SSRO)
  3. Nica Marina (ThaiBox)
Juniori: 17-18ani:

-60kg

  1. Bobatrin Mihai (ThaiBox-Club)
  2. Lazu Ion (ThaiBox-Club)
  3. Andronic Constantin (ThaiBox-Club)
-65kg

  1. Ceban Igor (ONE-BJJ)
  2. Malai Nicu (Bercut)
  3. Calancea Nicolae (UFC-Straseni)
-70kg

  1. Chiosa Andrei (ThaiBox-Club)
  2. Popescu Alexandru (Vivat-Team)
  3. Cheltosanu Dumitru (SE-AN-DO)
-75kg

  1. Buzdugan Petru (ThaiBox-Club)
  2. Cataraga Vasile (UFC-Straseni)
  3. Negruti Radu (UFC-Straseni)
-80kg

  1. Verdes Dan (Bercut)
  2. Goncear Petru (Vivat-Team)
  3. Surchicin Victor (Karat-Team)
+80kg

  1. Oglinda Cristian (Se-an-Do)
  2. Loghin Iulian (ThaiBox-Club)
  3. Topal Egor (Karat-Team)
Adult+18 (Clasa B)

-60kg

  1. Moisei Gheorghe (Burlacu BJJ)
  2. Guseinov Iuri (CSA)
  3. Bargan Ion (ThaiBox)
-65kg

  1. Mindru Ion (Karat-Team)
  2. Salari Vladimir (Burlacu BJJ)
  3. Gaitan Constantin (ThaiBox)
-70kg

  1. Melinic Ion (Bercut)
  2. Voda Ion (Burlacu BJJ)
  3. Tcaci Rustam (ThaiBox)
-76kg

  1. Ceban Dumitru (Wolverine)
  2. Luncas Eugen (Wolverine)
  3. Valenciuc Pavel (Wolverine)
-83kg

  1. Lavraniuc Mihail (Vivat-Team)
  2. Dontov Alexandru (ONE-BJJ)
  3. Cretu Eugen (ThaiBox)
-91kg

  1. Comendantu Petru (ThaiBox)
  2. Cuharski Nikolai (ZR-Team Bender)
  3. Cecala Dumitru (Burlacu BJJ)
Fete: 18ani -74kg

  1. Grigoras Valeria (SSRO)
  2. Sabina Sevcenco (ONE-BJJ)
  3. Kiara Dazi (ONE-BJJ)
Adult +18 (Clasa A)

-65kg

  1. Scubacevski Arteom (OG-JJ)
  2. Cucuara Vlad (Karat-Team)
  3. Palancica Denis (ThaiBox-Club)
-70kg

  1. Aliev Samir (Karat-Team)
  2. Luca Nicolae (Adrenalin)
  3. Mezdrea Nicolae (Bercut)
-76kg

  1. Alexeenco Sergiu (Wolverine)
  2. Iatco Roman (Tiraspol)
  3. Bragagiu Mircea (Burlacu BJJ)
-83kg

  1. Ciobanu Gheorghe (Bercut)
  2. Ninicu Grigore (ThaiBox-Club)
  3. Feodorov Dumitru (Wolverine)
-91kg

  1. Popa Vadim (ONE-BJJ)
  2. Rusnac Nikita (ONE-BJJ)
  3. Cucuara Alexandru (ONE-BJJ)
-100kg

  1. Diaur Dumitru (ONE-BJJ)
  2. Caraivanov Alexei (ONE-BJJ)
  3. Ivanov Vlad (Burlacu BJJ)
Best Team:

  1. ONE-BJJ Team
  2. Academy SE-AN-DO
  3. ThaiBoxing-Club
 

Organizat de: ADCC MOLDOVA

Copyright © adcc.md

ABU DHABI COMBAT CLUB