24022018 2


COPII 5-6 ANI:

-18KG
  1. BUSCAN LUCA (ON TOP)
  2. BURLEA IONUT ( ON TOP)
-19/20KG
  1. GEGICI MIHAI (TITANS BIRLAD)
  2. MANEV VLADIMIR (ON  TOP)
-19/20KG
  1. BIRCA MAXIM (UNGHENI)
  2. DONICA BOGDAN (ON TOP)
  3. ANATII MATVEI
-21/23KG
  1. MIHAILA DRAGOS (UNGHENI)
  2. DROBOT OCTAVIAN (UNGHENI)
  3. GLADEI VENIAMIN (UNGHENI)
-22/24KG
  1. LEFTER SEBASTIAN ( ON TOP)
  2. DULCE TIMUR (BUSHIDO BJJ)
  3. CIOARIC SEBASTIAN (SE AN DO)
-25/26KG
  1. MIROSHCHIN ALEXANDR ( VULTURII DROCHIA)
  2. LUPASCO ALEX ( ON TOP )
  3. ROTARU DAMIAN ( BUSHIDO BJJ)
COPII 7-8 ANI:

-24KG
  1. GOLOVATII BOGDAN ( GOLDEN UKRAINE)
  2. CROITORU ION ( SE AN DO)
  3. HESAL ILIA (ARHAT ODESSA)
-28KG
  1. DROBOT LUCIAN (UNGHENI)
  2. STERPU GABRIEL (UNGHENI)
  3. MUNTEANU MARIUS (UNGHENI)
-32KG
  1. DROBOT LAURENTIU (UNGHENI)
  2. MUNTEANU KIRIL (UNGHENI)
  3. STARODUBTEV DENIS (ON TOP)
-36KG
  1. MUDRITKII ALEXANDRU (ON TOP)
  2. CANATUI DANIEL (SE AN DO)
  3. BURLEA SEBASTIAN (ON TOP)
-40KG
  1. TURTUREANU GHEORGHE (UNGHENI)

COPII 9-10 ANI:

-24KG
  1. ROSCA ALEXANDRU (UNGHENI)
  2. POTLOG ION (UNGHENI)
-28KG
  1. MARCHEEV ARTUR (BUSHINKAN TIGHINA)
  2. BULBUC ALEXANDR (BUSHINKAN TIGHINA)
  3. PETREA EDWIN (ROMANIA)
-32KG
  1. BRIOSH ARTUR (KORSHUN ODESSA)
  2. SMARANDII ALEXANDR (BUSHINKAN TIGHINA)
  3. BALITSKI VLADISLAV (BUSHIDO BJJ)
-36KG
  1. MOISEENCO ANDREI (OCTAGON)
  2. BOLBOCEANU ALEXEY (GOLDEN UKRAINE)
  3. CAPITAN VADIM (GOLDEN UKRAINE)
-40KG
  1. SEMENCIUC DENIS (B.S. TIRASPOL)
  2. BRAGHIN DAVID (WOLVERINE)
  3. HANCHEVIVI ILIA (BUSHINKAN TIGHINA)
+40KG
  1. CEGOVET TIMUR (GOLDEN UKRAINE)
  2. BALTAGA DUMITRU (OCTAGON)
  3. NATINZON VLAD (ON TOP)
COPII 11-12 ANI:

-36KG
  1. NACAGUTOV MAXIM (BURLACU BJJ)
  2. STARODUBTEV MAXIM (ON TOP)
  3. CULEAC VLADISLAV (BUSHINKAN TIGHINA)
-40KG
  1. SMARANDIN MIHAIL (BUSHINKAN TIGHINA)
  2. MOCREAC NICHITA (BUSHINKAN TIGHINA)
  3. LISNIC ILIA (BUSHINKAN TIGHINA)
-45KG
  1. BRAGHIN NICHITA (WOLVERINE)
  2. BRIGHIDIN ALEXANDR (VULTURII DROCHIA)
  3. PIRTAC OVIDIU (OCTAGON)
-50KG
  1. IAMBOGLO ROMAN (B.S. TIRASPOL)
  2. GORUN ANDRIAN (BUSHIDO BJJ)
  3. DIA ALBERTO (TITANS BIRLAD)
-55KG
  1. RUDENCIUC PLATON (ON TOP)
  2. GORODENCO NICHITA (ON TOP)
  3. MARCU CRISTIAN (UNGHENI)
+55KG
  1. SEMENCIUC MAXIM (B.S.TIRASPOL)
  2. CUZENCO EVGHENII (BUSHINKAN TIGHINA)
 

COPII 13-14 ANI:

-40KG
  1. VISCRET VLADIMIR (SE AN DO)
  2. PAVLENCIUC SERAFIM (VULTURII DROCHIA)
  3. STANCA ALEXANDRU ( KARAT)
-45KG
  1. RACOVITA EUGEN (BURLACU BJJ)
  2. BODEAN NICOLAE (KARAT)
  3. COMISARCIUC MAXIM (GOLDEN UKRAINE)
-50KG
  1. UNGUREANU DORIN (OCTAGON)
  2. NICA DUMITRU ( THAI BOX)
  3. CHIOSA ION (THAI BOX)
-55KG
  1. MACAGON IGOR (ARHAT ODESSA)
  2. GALEATA STANISLAV ( UNGHENI)
  3. RUSU SERGHEI (UNGHENI)
+55KG
  1. NECEPORUC EGOR (B.S. TIRASPOL)
  2. VISCUN DENIS (OCTAGON)
  3. BRADUTAN ALEXANDR (BUSHINKAN TIGHINA)
JUNIORI 15-16 ANI:

-55KG
  1. VOLOSHIN DENIS (BUSHINKAN TIGHINA)
  2. CIOBANU MIHAI (ON TOP)
  3. HARCIU DENIS (B.S.TIRASPOL)
-60KG
  1. BALAN ALEXANDRU (ON TOP)
  2. VARTIC PAVEL (BERCUT)
  3. CUREA DANIEL (VULTURII DROCHIA)
-65KG
  1. DEGTEAR MARAT (ON TOP)
  2. COJOCARU BOGDAN (ON TOP)
  3. ZAITEV IVAN (BUSHINKAN TIGHINA)
-70KG
  1. STRELCIUC GHEORGHE (BERCUT)
  2. CARABUT CRISTIAN (BERCUT)
  3. PASTUHOV ARTEOM (OCTAGON)
+80KG
  1. PINZARI ION (BERCUT)
  2. TABURCEANU ION ( VIVAT TEAM )
  3. CHIORESCU ALEXANDRU (UNGHENI)
FETE 15-16 ANI:
  1. SURDU GABRIELA ( SE-AN-DO)
  2. GOLOVATII IRINA (BUSHINKAN TIGHINA)
  3. ANA FRUNZE (BERCUT)
FETE 10/11 ANI:
  1. TIBULEAC ALEXANDRA (ROMANIA)
  2. IDRISOVA ARINA ( BUSHINKAN TIGHINA )
FETE 11 ANI:
  1. SUVEICA ILINCA (BURLACU BJJ)
  2. MINDRILA POLINA ( ON TOP )
FETE 13 ANI:
  1. RANGU SAMIRA (SE AN DO)
  2. MOCRII VANESA (ON TOP)
Best Team:
  1. ON TOP
  2. UNGHENI
  3. BUSHINKAN TIGHINA
Organizat de: ADCC MOLDOVA 


Share:
Parteneri oficiali

logo pach new one


 
 
HFT Logo
 
Ground Game
Copyright © adcc.md ADCC Moldova