final20102018

Juniori: 15-16 ani:

-55kg

  1. PEIU VASILII (LION-COMRAT)
  2. BULAT ION (THAI BOXING CLUB)
  3. CERNEVSCHII EUGEN (COMBAT SAMBO TIRASPOL)

-60kg

  1. TUGULEA OLEG (SE-AN-DO)
  2. HARCIU DENIS (COMBAT SAMBO TIRASPOL)
  3. SCORPAN ANATOL (BURLACU-BJJ)

-65kg

  1. VISCUN DENIS (LTPS-2 SSRO)
  2. SAVITCHII IVAN (WOLVERINE)
  3. NAGACEVSCHII VASILE (BERCUT)

-70kg

  1. BURDUJA VLADISLAV (LTPS-SSRO)
  2. PEIOGLO IVAN (LION-COMRAT)
  3. GERASIMENCO ALEX (CSA)

-75kg

  1. BIRDAN MIHAIL (CSA)
  2. PASTUHOV ARTIOM (LTPS-SSRO)

Fete: 17-18/+18 ani: -50KG/60kg

  1. CASUNEANU MADALINA (BURLACU BJJ)
  2. BELOUS IRINA (CSA)
  3. SURDU GABRIELA ( SE-AN-DO)

Fete: 17-18/+18 ani : -60KG/+60kg

  1. SALCUTAN ADRIANA (FUKURO)
  2. OPREA IULIANA (CSA)
  3. FRUNZA ANA-MARIA (BERCUT)

Juniori: 17-18 ani:

-60kg

  1. BURJACOVSCHII LUCIAN (ACADEMIA-MMA)
  2. ARNAUT ANDREI (THAI BOXING CLUB)
  3. VARTIC MIHAI (BERCUT)

-65kg

  1. CEBAN IGOR (ON-TOP)
  2. ERHAN BOGDAN (ACADEMIA-MMA)
  3. LAZU ION (THAI BOXING CLUB)

-70kg

  1. BOLOTAN CRISTIAN (ALIGATOR)
  2. STANCA VLAD (CSA)
  3. STRELCIUC GHEORGHE (BERCUT)

-75kg

  1. CHELTOSANU DUMITRU (SE-AN-DO)
  2. PINZARI ION (BERCUT)
  3. VOICA SERGIU (BERCUT)

-80kg

  1. CEBAN DUMITRU (WOLVERINE)
  2. JELEZOV ARTIOM (LION-COMRAT)
  3. AVRAMOV VLADIMIR (LION-COMRAT)

+80kg

  1. VERDES DAN (BERCUT)
  2. NEGRUTA ALEXEI (LTPS-SSRO)
  3. FAZLI DENIS (LION-COMRAT)

Adulti +18 (Clasa B):

-65kg

  1. CIOBANU ALEXANDRU (LION-COMRAT)
  2. LUPAN VICTOR (ON-TOP)
  3. HARCIU ANDREI (COMBAT SAMBO TIRASPOL)

-70kg

  1. GOGOLNICEANU OLEG (BURLACU-BJJ)
  2. VARTIC NICU (THAI BOXING CLUB)
  3. MITABLINDA VICTOR (THAI BOXING CLUB)

-76kg

  1. BULGAREAN MAX (WOLVERINE)
  2. RADU SERGIU (ACADEMIA-MMA)
  3. NOVATCHII ION (FUKURO)

-83kg

  1. DONTOV ALEXANDRU (ON-TOP)
  2. CIORBA LEONID (WOLVERINE)
  3. MARTINIUC ANDREI (THAI BOXING CLUB)

-91kg

  1. TUGULEA MARCEL (OLIMPIA)
  2. FLOREA DUMITRU (WOLVERINE)
  3. LACUSTA IGOR (ON-TOP)

-100kg

  1. FLOCOSU DINU (CSA)
  2. LACUSTA IGOR (ON-TOP)
  3. GONCEAR SERGIU (ON-TOP)

+100kg

  1. GOLDBAN OLEG (ON-TOP)
  2. ZUGRAV GRIGORE (ON-TOP)
  3. CERNEGA ROMAN (ON-TOP)

Adulti +18 (Clasa A)

-65kg

  1. SCUBACEVSCHII ARTIOM (OGJJ-MOLDOVA)
  2. CEBAN IGOR (ON-TOP)
  3. BOGDAN ION (ON-TOP)

-70kg

  1. BAGRIN SRGIU (ON-TOP)
  2. CEBOTARI VICTOR (BURLACU-BJJ)
  3. CHIOSA ANDREI (THAI BOXING CLUB)

-76Kg

  1. BAGRIN SRGIU (ON-TOP)
  2. VELENCIUC PAVEL (WOLVERINE)
  3. LUNCAS EUGEN (WOLVERINE)

-83kg

  1. FIODOROV DUMITRU (WOLVERINE)
  2. CEBAN DUMITRU (WOLVERINE)
  3. FRUNZA MARIN (THAI BOXING CLUB)

-91kg

  1. DONTU ROMAN (ACADEMIA-MMA)
  2. CUCUARA ALEXANDRU (ON-TOP)
  3. OGLINDA CRISTIAN (SE-AN-DO)

-100kg

  1. TUCANOV VLADIMIR (ON-TOP)
  2. CUCUARA ALEXANDRU (ON-TOP)

+100kg

  1. AMIR GENEM (THAI BOXING CLUB)
  2. FOMENCO IURII (ACADEMIA-MMA)

OPEN-AVANSATI

  1. FIODOROV DUMITRU (WOLVERINE)
  2. BAGRIN SERGIU (ON-TOP)
  3. VELENCIUC PAVEL (WOLVERINE)

OPEN-INCEPATORI

  1. DONTOV ALEXANDRU (ON-TOP)
  2. (THAI BOXING CLUB)
  3. HARCIU ANDREI (COMBAT SAMBO TIRASPOL)

BEST TEAM:

  1. ON-TOP MOLDOVA - 62 PUNCTE
  2. WOLVERINE – 37 PUNCTE
  3. THAI BOXING CLUB – 22 PUNCTE

 

Copyright © adcc.md

ABU DHABI COMBAT CLUB