REZULTATELE OFICIALE CAMPIONATUL NAȚIONAL PENTRU COPII ŞI JUNIORI A REPUBLICII MOLDOVA DE GRAPPLING-ADCC 21 SEPTEMBRIE 2019

COPII a.n. 2012-2011:

-24KG BĂIEȚI

  1. DONICA BOGDAN
  2. VRABIE DAVID
  3. ERHAN LUCA
  4. FOSA LAURENTIU

-28KG BĂIEȚI

  1. LEFTER SEBASTIAN
  2. CHIRILOVICI FILIP
  3. BEZVERHNII PAVEL
  4. GLADEI VENIAMIN

-32KG BĂIEȚI

  1. CHIRILOVICI FILIP
  2. LEFTER SEBASTIAN
  3. MIROSNIC ALEXANDR
  4. PASCARU TEODOR

-32KG FETE

  1. RUFA NATALIA
  2. APOSTOL ARINA

COPII a.n. 2010-2009:

-28KG BĂIEȚI

  1. COLISNICENCO DANIEL
  2. GROSU ADRIAN
  3. GRINCO ANTON
  4. LEBEDANARTIOM

-32KG BĂIEȚI

  1. OSTROVAR ALEXANDR
  2. TUZLUCOV ALEXANDR
  3. ISAC CORNEL
  4. MANASCURTA JACE

-36KG BĂIEȚI

  1. PALAMARCIUC ANDREI
  2. VETRICI CALIN
  3. DROBOT LUCIAN
  4. DROBOT LAURENTIU

-40KG BĂIEȚI

  1. VETRICI CALIN
  2. MUNTEANU CHIRIL
  3. CUCER ANDREI

+40KG BĂIEȚI

  1. VETRICI CALIN
  2. RUDENCIUC STEPAN
  3. TURTUREANU GHEORGHE
  4. GRUMEZA MIHAI

-32KG FETE

  1. MIRON ZLATA
  2. BORDEA MAIA

COPII a.n. 2008-2007:

-36KG BĂIEȚI

  1. BURDUJA DAVID
  2. BESLIU CATALIN
  3. MECINEANU DAVID

-40KG BĂIEȚI

  1. PADURARU NICHITA
  2. DABIJA MARIUS
  3. BURDUJA DAVID

-45KG BĂIEȚI

  1. MOISENCO ANDREI
  2. TURCA IURII
  3. BESLIU CATALIN

-50KG BĂIEȚI

  1. ROICO MAXIM
  2. SALCUTAN ALEXEI
  3. MACIULEANSCHIIMIHAIL

+55G BĂIEȚI

  1. BALTAGA DUMITRU
  2. TAFAN ANDREI
  3. BERNIC ANATOLIE

COPII a.n. 2006-2005:

-36KG BĂIEȚI

  1. SERGENTUL DANIEL
  2. BALAN ALEXANDRU
  3. PRIGOREAN MIHAIL

-40KG BĂIEȚI

  1. NACAGUTOV MAXIM
  2. VANCEA ANATOL
  3. BORTA CEZAR

-45KG BĂIEȚI

  1. BELIESCO LIVIU
  2. MUSTEATA ALIN
  3. BOLIA ARTIOM

-50KG BĂIEȚI

  1. ROICO MAXIM
  2. PAVLENCIUC SERAFIM
  3. STANCA ALEXANDRU

-55KG BĂIEȚI

  1. ANDRONACHI CORNEL
  2. OROSCIUC NICHITA
  3. BITCA MARIUS

+55KG BĂIEȚI

  1. NECIPORUC EGOR
  2. VORNICESCU MAXIM
  3. NICORIUC ALEXANDRU

-45KG FETE

  1. MECINEANU ARINA
  2. IAROSZEWSKA POLINA

JUNIOR a.n. 2004-2003

-55KG BĂIEȚI

  1. BURLACU STAS
  2. AGA DANIEL
  3. ROTARI DAN

-60KG BĂIEȚI

  1. PLUGARUCRISTIAN
  2. GOROBET ROMAN

-65KG BĂIEȚI

  1. TATARCIUC MARCU
  2. SAVITCHI IVAN
  3. TIRSINA DANIEL

-70KG BĂIEȚI

  1. CARABET MAXIM
  2. GHIDU GHEORGHE
  3. GREBENCIUC MAXIM

-75KG BĂIEȚI

  1. ANANII ROTISLAV
  2. GONCEAROV CHIRIL
  3. ZIDU EVELIN

-80KG BĂIEȚI

  1. ANTON NICHITA
  2. CUIUMJU NICOLAE

+55KG FETE

  1. RANGU SAMIRA
  2. BRAILA CRISTINA
  3. MACOVEI ANDREEA

JUNIOR a.n. 2002-2001

-60KG BĂIEȚI

  1. SCORPAN ANATOL
  2. BILEC MAXIM

-65KG BĂIEȚI

  1. CEBAN CRISTIAN
  2. TUGULEA OLEG
  3. HARCIU DENIS

-70KG BĂIEȚI

  1. CHIRIAC GHEORGHE
  2. CHIRITA LUCIAN
  3. ROTARI DAN

-75KG BĂIEȚI

  1. PINZARI ION
  2. TUGULEA CRISTIAN
  3. BATCUIONUT

-80KG BĂIEȚI

  1. BURDUJA VLAD
  2. POSTINOV ARTIOM
  3. TUGULEA CRISTIAN

+55KG FETE

  1. STROIA MIHAELA
  2. ARABADJI ADELINA

BEST TEAM:

  1. COMBAT SAMBO ASOCIATION
  2. ON-TOP FIGHT TEAM
  3. WRESTLING MMA - UNGHENI

 

Parteneri oficiali

mecc2

logo pach new one

Uniunea Federatiilor Sporturilor de Contact

Noi pe Facebook

Copyright © adcc.md

ABU DHABI COMBAT CLUB