10022019rezultate

COPII 6 ANI:

-21/23KG

  1. RUSNAC CEZAR (SPORT HOUSE) MD
  2. CIOARIC SEBASTIAN (SE-AN-DO) MD
  3. BUCSANU LUCA (ON-TOP) MD
  4. TIMUTA PATRICIU (SSRU) MD

-22/24KG

  1. GHEGHICI MIHAI (TITANS) RO
  2. TSYHANKOV MYKHAILO (PANKRATION) UKR
  3. DARCIUC ALEXEI (SPORT HOUSE) MD
  4. BOSTANICA NICOLAS (SE-AN-DO) MD

-25KG

  1. LEFTER SEBASTIAN (ON-TOP) MD
  2. COLINCOVSCHII TIMOFEI (SPORT HOUSE) MD

-28/32KG

  1. TANASE ARON (FUDOSHIN) MD
  2. SURUCEANU MIHAI (SPORT HOUSE) MD
  3. LOZINSKI ARTEOM (SPORT HOUSE) MD
  4. DULCE TIMUR (ON-TOP) MD

COPII 7-8 ANI:

-24KG

  1. TSYHANKOV DANIIL (PANKRATION) UKR
  2. LAMBANTU LIVIU (SE-AN-DO) MD
  3. DONICA BOGDAN (ON-TOP) MD
  4. GLADEI VENIAMIN (SSRU) MD

-28KG

  1. VERNYDUB DMYTRO (VOIN) UKR
  2. CHIRILOVICI FILIP (FUDOSHIN) MD
  3. YAMISEN FABIAN (SPORT HOUSE) MD
  4. ONOFREI NICHITA (BUSHINKAI) MD

-32KG

  1. ABAKAROV HAIRULA (HAJIBEY-TEAM) UKR
  2. GASANOV URUDJ (SPORT HOUSE) MD
  3. MUNTEANU MARIUS (SSRU) MD
  4. ISAC CORNEL (SE-AN-DO) MD

-36KG

  1. MUNTEANU KIRIL (SSRU) MD
  2. CARAMOV ARTIOM (VULTURII) MD
  3. CEBAN MAXIM (BERCUT) MD
  4. CANATUI STANISLAV (SE-AN-DO) MD

-40KG

  1. SERT VLADISLAV (BUSHINKAI) MD
  2. RUDENCIUC STEPAN (ON-TOP) MD
  3. GRUMEZA MIHAI (ON-TOP) MD

+40KG

  1. RUDENCIUC STEPAN (ON-TOP) MD
  2. GRUMEZA MIHAI (ON-TOP) MD
  3. TURTUREANU GHEORGHE (SSRU) MD

COPII 9-10 ANI:

-24KG

  1. HESAL ILYA (ARHAT) UKR
  2. MUSTAFIN ABDULLA (HAJIBEY-TEAM) UKR

-28KG

  1. VALPUSKYI IVAN (VOIN) UKR
  2. OSTROVAR ALEXANDR (BUSHINKAI) MD
  3. YEMISEN NICOLAE (SPORT HOUSE) MD
  4. COLESNICENCO DANIEL (BURLACU BJJ) MD

-32KG

  1. BURDUJA DAVID (ON-TOP) MD
  2. PETREA EDWIN (ABSOLUTO) RO
  3. DANILO TARASOV (ARHAT) UKR
  4. MOROZOV ALEXANDR (ARHAT) UKR

-36KG

  1. BRINOSH ARTUR (VOIN) UKR
  2. BESLIU CATALIN (SSR) MD
  3. BURDUJA DAVID (ON-TOP) MD
  4. PETREA EDWIN (ABSOLUTO) RO

-40KG

  1. UHRINEAK BOHDAN (PANKRATION) UKR
  2. PAVLENCIUK VENIAMIN (VULTURII) MD
  3. DOTSIUK ARTEOM (PANKRATION) UKR
  4. SHERNEVSKYI IVAN (PANKRATION) UKR

+40KG

  1. KHOMENKO ALEXANDR (VOIN) UKR
  2. GHAGOVETS TIMUR (PANCRATION) UKR
  3. KOZACHIUK OLEXANDR (PANKRATION) UKR
  4. NICULCEA NICHITA (ON-TOP) MD

COPII 11-12 ANI:

-36KG

  1. BESSARAB DMYTRIY (SPORT HOUSE) MD
  2. BORDEA DANIEL (SE-AN-DO) MD
  3. HORSKYI BORIS (PANKRATION) UKR

-40KG

  1. NIKOLENKO ARTEOM (ACHILL) UKR
  2. PYSHNENKO KONSTANTYN (ACHILL) UKR
  3. SHTEFURIAK MAXIM (PANKRATION) UKR

-45KG

  1. ROICO MAXIM (ON-TOP) MD
  2. BOCANCHA VLADISLAV (ACHILL) UKR
  3. IGOR LUNIC (ATAMA)

-50KG

  1. ROICO MAXIM (ON-TOP) MD
  2. TSIMBALIST DENIS (FUKURO) MD
  3. SHERSTIUK ANTONII (PANKRATION) UKR

-55KG

  1. KHADZHAY VLADISLAV (ACHILL) UKR
  2. BEHEI VITALII (PANKATION) UKR
  3. BOKANCHA OLEKSANDR (ACHILLI) UKR

+55KG

  1. KHADZHY VLADISLAV (ACHILL) UKR
  2. BURZHIIEVSKYI ROMAN (PANKRATION) UKR
  3. SULEIMAN MAMUTOV (HAJIBEY-TEAM) UKR

 

COPII 13-14 ANI:

-36KG

  1. CHORNEI BOHDAN (PANKRATION) UKR
  2. SERGENTUL DANIEL (ON-TOP) MD

-40KG

  1. STARODUBTEV MAXIM (ON-TOP) MD
  2. KYRILO NIEGRU (BUSHINKAN) UKR
  3. GALIULIN DZALIL (HAJIBEY-TEAM)

-45KG

  1. DRAHNIEV DENIS (MANGUST) UKR
  2. CHAIKIN IHOR (PANKRATION) UKR
  3. STARODUBTEV MAXIM (ON-TOP) MD
  4. HOLOVCHENKO RATMYR (ACHILL) UKR

-50KG

  1. KOSMENIUK ANDREI (VOIN) UKR
  2. PRODAN ANDREI ( ADRENALINE) MD
  3. IACOBUT ANDREI (SSRO) MD

-55KG

  1. MACAGON IGOR (ARHAT) UKR
  2. CIUMAK NICHITA (ADRENALINE) MD
  3. SINGEREAN SERGHEI (ADRENALINE) MD

+55KG

  1. DOBROVOLSKY DANYLO (BUSHINKAN) UKR
  2. SIRBU ANDREI (SSRO) MD
  3. TARASOV IAROSLAV (SPORT HOUSE) MD

JUNIORI 15-16 ANI:

-50KG

  1. MELINIK VLADISLAV (VOIN) UKR
  2. ZNACENIE STANISLAV (LION-COMRAT) MD

-55KG

  1. CHOMENKO VLADISLAV (VOIN) UKR
  2. CHERNETSKY EVGENY (C.S.TIRASPOL) MD
  3. BUGA MIHAIL (SSRO) MD

-60KG

  1. TOMA DANIEL (BURLACU-BJJ) MD
  2. MELENKO OLEKSAND (PANKRATION) MD
  3. ROTARU ANDREI (BERCUT) MD

-65KG

  1. CARABET MAXIM (BUSHINKAI) MD
  2. KRYSHTOPOV DANYLO (VOIN) UKR
  3. TUGULEA OLEG (SE-AN-DO) MD

-70KG

  1. UHRYNIAK NAZAR (PANKRATION) UKR
  2. GOR AVOIAN (VARVAR) RU
  3. SCUTELINIK SERGHEI (ADRENALINE) MD

-75KG

  1. PASTUHOV ARTEOM (SSRO) MD
  2. GOR AVOIAN (VARVAR) RU
  3. CAPCANARI ADRIAN (BERCUT) MD

-80KG

  1. TULGARA ADRIAN (BERCUT) MD
  2. CAPCANARI ADRIAN (BERCUT) MD
  3. MIRCOS VITALIE (BERCUT) MD

 

+80KG

  1. BOTEZATU VLADIMIR (BURLACU BJJ) MD
  2. TOMUZ IGOR (BERCUT) MD
  3. GOR AVOIAN (VARVAR) RU

JUNIORI 17-18 ANI:

-55KG

  1. BUTUC VLADISLAV (SSRO) MD
  2. MIRZENCO MARIUS (SSRO) MD

-60KG

  1. BURJACOVSCHII LUCIAN (MMA FACTORY) MD
  2. VARTIC MIHAI (BERCUT) MD
  3. BUCIKA ROMAN (ADRENALINE) MD

-65KG

  1. BABII ALEXADR (BUSHINKAI) MD
  2. TERENTI MARIN (BERCUT) MD
  3. TARYTSANU MARK (PANKRATION) UKR

-70KG

  1. CEBAN IGOR (ON-TOP) MD
  2. GASPAR RADU (MMA FACTORY) MD
  3. KYRYCHANKO ARTUR (PANKRATION) UKR

-75KG

  1. GHELTOSANU DUMITRU (SE-AN-DO) MD
  2. CEBAN IGOR (ON-TOP) MD
  3. PINZARI ION (BERCUT) MD

-80KG

  1. CEBAN DUMITRU (WOLVERINE-BJJ) MD
  2. BATCU IONUT (BUSHIDO) MD
  3. COVALI ILIE (ADRENALINE) MD

+80KG

  1. VERDES DAN (BERCUT) MD
  2. KOVALI ALLAN (ADRENALINE) MD
  3. NEGRUTA ALEXEI (SSRO) MD

FETE 7-8 ANI:

-32KG:

  1. SUSAN ANDREIA (SE AN DO)

FETE 9-10 ANI:

-32KG:

  1. HORHIEVA VICTORIA (ACHILL) UKR
  2. BORDEA MAIA (SE-AN-DO) MD

+32KG:

  1. TKACHYK TATIANA (PANKRATION) UKR
  2. HOLOVACH NADIA (PANKRATION) UKR

FETE 11-12 ANI:

+45KG:

  1. POPA ANASTASIA (ON-TOP) MD
  2. MECINEANU ARINA (ON-TOP) MD
  3. VISHNEVSKAYA LILYA (VULTURII) MD

+45KG:

  1. HOLOVCHYNSKA K. (MANGUST) UKR
  2. MOROZAN MARIA ( ACHILL ) UKR

FETE 13-14 ANI:

+45KG:

  1. KORCHEVA ANASTASIA (ACHILL) UKR
  2. HATMANU CRISTINA (ON-TOP) MD

BEST TEAM:

  1. ON TOP-MOLDOVA
  2. UPANKRATION-UKRAINA
  3. VOIN-UKRAINA

 

Parteneri oficiali

mecc2

logo pach new one

Uniunea Federatiilor Sporturilor de Contact

Noi pe Facebook

Copyright © adcc.md

ABU DHABI COMBAT CLUB